Ataköy Towers B Blok No:123 Bakırköy
       0(850) 808 46 72
       info@finestclinic.com

Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız estetik bir diğer adıyla medikal estetik çoğu cerrahi işlemlerden ziyade iyileşme süreci olmayan ve hemen iyi sonuç veren ameliyatsız uygulamalardır. Bu nedenle günümüzde ameliyatsız medikal estetik uygulamaları yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bu artış teknolojik ilerlemeler, ürün yelpazesinin genişlemesi ve kişilerin ameliyatsız estetik müdahaleye daha sıcak bakmalarından kaynaklanmaktadır.

Cilt kırışıklıkları ve ciltte meydana gelen çökmelerin giderilmesi için birçok farklı teknik kullanılmaktadır. Bu tekniklerden birisi de estetik dolgu uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ile özellikle burun dudak arası olukta (nazolabial oluk) var olan kırışıklığın ve derinliğin giderilmesi, iki kaş arasında oluşan çukurluğun giderilmesi, dudak dolgunluğunun ve konturunun düzeltilmesi, elmacık kemiği çıkıklığının sağlanması ve çene konturunun düzenlenmesi amaçlanır. Uygulamada en çok hyaluronik asit maddesi içeren dolgu maddeleri tercih edilmektedir. Günümüzde cilt gençleştirme tedavilerinde yeni trend “Işık Dolgusu” uygulamalarıdır. Dolgu maddelerinin cilde enjeksiyonuyla cildin parlaklığı artar, dolgunluğu ve elastikiyeti tekrar yerine getirilir.

Bu uygulamalar; Dolgu, PRP ve Mezoterapi olarak sıralanır.Dudak Dolgusu

Dudak yapısı ince olan ya da yaşlanma ile birlikte dudaktaki yağ dokusunu kaybeden kişilerde dudağı daha belirgin hale…

Detaylı Bilgi Al
Mezoterapi

Mezoterapi

Mezoterapi, vitamin, mineral, aminoasit, enzim ve ilaçların orta deri tabakasına verilmesi işlemidir. Mezoterapi, çok ince ve kısa iğne…

Detaylı Bilgi Al


Bizi instagram'da takip edin.