Ataköy Towers B Blok No:123 Bakırköy
       0(850) 808 46 72
       info@finestclinic.com

news-2

Yurt Dışı Hastalarımız

Finest Clinic kadrosunda bulunan; Türkiye’de ve dünyada Estetik konusunda binlerce operasyona imza atan cerrahlarımıza ameliyat olmaya karar verdiniz. Bu noktadan sonra profesyonel ekibimiz sizinle irtibata geçecek ve alanında uzman doktorlarımızla (E-mail, whatsapp, sosyal medya, Skype üzerinden) bir görüşme sağlanacaktır. Uzmanlarımız ameliyat ya da ameliyatsız estetik hakkında her türlü sorunuzu cevaplayarak, tedavi sürecinizi planlayacaktır. Ameliyata ait finansal bilgiler, transfer ve otel hizmetleri konusunda ise yetkili asistanlarımız sizinle iletişime geçerek detaylı bilgiyi tarafınıza iletecektir.

Özel Asistanınız Tüm Süreçte Yanınızda

Operasyona karar verdiğiniz andan itibaren operasyon tarihiniz, ulaşım ve konaklama bilgileriniz için sizinle iletişime geçilmektedir. Atatürk Hava Limanı’na iniş yaptığınız andan itibaren sizinle özel olarak ilgilenecek yurtdışı asistan ekibimiz, dönüş gününüze kadar; transferden konaklamaya, operasyon sürecinden son kontrollerinize kadar yanınızda olacak her türlü sorunuza cevap verecektir.

Finest Clinic Hakkında

Finest Clinic , estetik ve plastik cerrahi, ameliyatsız yüz gençleştirme teknolojileri, medikal estetik uygulamaları, saç ekimi ve tedavilerinin aynı merkez altında toplandığı, dünya standartlarında hizmet veren bir estetik kliniğidir. Binlerce estetik ameliyata imza atmış, alanında isim yapmış cerrahlar tarafından kurulan Finest, uzman kadrosu ve güler yüzlü çalışanlarıyla sizin memnuniyetiniz ve güvenliğiniz için gerekli tüm donanıma sahiptir.

Ulaşım İmkanları

Finest tüm ulaşım araçlarıyla kolaylıkla ulaşabileceğiniz İstanbul’un merkezi bir bölgesindedir.

Dilediğiniz takdirde VIP araçlarımız ile havalimanında karşılama, tüm tedaviniz süresince otel ve hastane transferleriniz sağlanmaktadır.

Türkiye Sağlık Turizminde Yükseliyor

Türkiye’de sağlık sektöründe, son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirilmiştir. Yapılan bir dizi reform sayesinde sağlık sisteminin kalitesi ve verimliliği yükseltilmiştir. Kamu sağlık hizmetlerinin yanı sıra son yıllarda özel sağlık hizmetleri de hızla gelişmeye başlamıştır. Türkiye; modern hastaneleri, yetişmiş insan gücü, alanında uzman doktorları, teknolojik altyapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermektedir.

Türkiye, estetik ve plastik cerrahideki gelişmeleri dünya liderleriyle aynı anda takip ediyor hatta yeni teknik uygulamalarda birçok gelişmiş ülkeye öncülük etmektedir. Aynı yüksek sağlık standartlarında ve kalitede hizmet verilmesine karşın Türkiye ayrıca estetik ve plastik cerrahide birçok ülkeden daha ekonomiktir.Bizi instagram'da takip edin.